• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Drukke wintermaanden, vier de Winter bij Café d'n Dort

Drukke wintermaanden bij Cafe d'n Dort in Berghem. Zo is er iedere 1e zondag van de maand Brabants broodtafelen! Vanaf oktober tot en met maart heerst er een verzamelwoede bij Erfgoedlokaal Haren ons Dorp (gevestigd bij Klooster Bethlehem te Haren). Iedere eerste zondag van de maand is er de mogelijkheid om daar de mooiste verzamelingen door de jaren heen te gaan bekijken. The King, Elvis, is hierbij een indrukwekkende rode draad door het geheel. Om de dag helemaal rock ’n roll te maken, komt u voor of na het historie snuiven naar Café d’n Dort (te Berghem). Klassiekers klinken hier uit de Jukebox terwijl u en uw gezelschap geniet van een goed gevulde tafel vol streekgebonden lekkernijen uit grootmoeders tijd!

Voor meer informatie, prijzen en reserveringen bel naar 06-29433788
*1 nov / 6 dec / 3 jan / 7 febr / 6 mrt ** Alleen op reservering

Evenementen

1 november Brabants broodtafelen
Kom bij Café d'n Dort genieten van een goed gevulde tafel vol streekgebonden lekkernijen uit grootmoeders tijd. Klassiekers klinken uit de jukebox en bereiden u alvast voor op een bezoek aan Erfgoedlokaal Haren ons Dorp. Waar er een hevige verzamelwoede uit de jaren ‘50-‘60 heerst!
Voor meer informatie, prijzen en reserveringen bel naar 06-29433788

7 november Café in Concert presenteert Rock ‘n Rollpopband “DUDE”
Een intiem café concert bij de oude potkachel. Voor €7,50 genieten van lekkere hapjes en van Johnny Cash tot Jason Mraz. ==UITVERKOCHT==

6 december Brabants broodtafelen
Kom bij Café d'n Dort genieten van een goed gevulde tafel vol streekgebonden lekkernijen uit grootmoeders tijd. Klassiekers klinken uit de jukebox en bereiden u alvast voor op een bezoek aan Erfgoedlokaal Haren ons Dorp. Waar er een hevige verzamelwoede uit de jaren ‘50-‘60 heerst!
Voor meer informatie, prijzen en reserveringen bel naar 06-29433788

26 december Kerst bij d'n Dort "Wat kook jij?"
Vier tweede kerstdag bij d’n Dort met z'n allen. Ieder maakt iets voor de ander, "wat kook jij?"
31 december Dort’s Oud en Nieuw
3 januari Brabants broodtafelen
23 januari MeeBrulAvond “Jeugdsentiment”
6 februari Brabants broodtafelen
6 t/m 9 februari Goeje (Carnavals) Bojum!
6 maart Brabants broodtafelen
26 maart WinterBBQ op z’n Apres skies!