• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Updates tv signaal Delta via coax

Veel mensen in Berghem die Delta hebben, kunnen geen tv meer kijken. Mooiberghem heeft dit bericht 'Boze reacties in Berghem: Delta stopt plots met signaal via de coax kabel' gisteren geplaatst. Klantenservice van Delta liet zondagmorgen weten dat het inderdaad tóch wel om een afschakeling gaat. Berghemnaar Malcolm is hier ingedoken en heeft een update over de deze situatie. Ook een woordvoerder van Delta geeft uitleg en een update.

Update tv signaal Delta via coax om 10 uur:

De klantenservice medewerker van Delta meld deze ochtend het volgende: Het betreft inderdaad tóch wel om een afschakeling. Een extern bedrijf verzorgt de digitale dienst via coax voor Delta, engineers van dat bedrijf hebben zonder mededeling de dienst uitgeschakeld. Door deze uitschakeling is Delta ook verrast ondanks er wel over is gecommuniceerd tussen beide partijen.

Door de slechte communicatie heeft Delta haar klanten niet tijdig kunnen informeren!

Door de plotselinge afschakeling zijn er verdeelde verhalen vanuit de klantenservice hierover gisteren de wereld ingebracht. Er zal een bericht hierover gecommuniceerd worden over deze afschakeling, maar er zal dus wel een oplossing volgen! Hierop wachten we nog. Op de vraag hoe lang het gaat duren kregen wij geen antwoord ook is het niet duidelijk of het hersteld kan worden.

We moeten aannemen dat dit allemaal waar is of geeft Delta andere de schuld om zelf zoveel mogelijk uit de wind te blijven, de waarheid zullen we nooit te weten komen. Uiteindelijk zal Berghem dus overgaan naar TV via het glasvezelnetwerk, dit kan ingrijpende gevolgen hebben. Denk hierbij aan een aanpassing in de installatie van uw woning.

Malcolm

Mooiberghem kreeg vanochtend een reactie van Delta Fiber. 

Update woordvoerder Delta om 12 uur:

In Berghem en omgeving is op dit moment sprake van een storing met het tv-signaal via coax. Dit is nadrukkelijk geen definitieve uitschakeling van het tv-signaal. Klanten met een tv-abonnement behouden hun tv-signaal via coax; de huidige uitval hoort niet voor te komen en wordt door ons onderzocht en opgelost.

Wel klopt het dat in deze regio zo’n twee weken geleden het internetsignaal via coax is stopgezet. Wie hier nog gebruik van maakte, heeft hierover persoonlijk communicatie ontvangen. Het uitschakelen hiervan staat los van het tv-signaal. Juist door die wijziging is er nu verwarring ontstaan, die we graag wegnemen. We begrijpen dat klanten hierdoor vragen en zorgen hebben.

Onze monteurs werken aan herstel van de tv-storing. Hoelang dit nog duurt, kunnen we op dit moment nog niet precies zeggen.

Update woordvoerder Delta om 17 uur:

Veel mensen in Berghem die Delta hebben, konden geen tv meer kijken. Maar nu is het gelukkig opgelost. Mooiberghem kreeg vanmiddag een reactie van Delta Fiber. 'Het defect is inmiddels verholpen. Daarmee is tv-kijken via coax weer mogelijk voor klanten met een tv-abonnement. Ter voorkoming van verdere verwarring: het stopzetten van internet via coax in deze regio staat los van televisie. Het tv-signaal is niet definitief uitgeschakeld geweest; het ging om een storing die nu is opgelost'. 

De woordvoerder van Delta liet nog weten 'Voor de volledigheid: ter controle hebben we een aantal klanten gebeld om te horen of alles weer normaal werkt en dat is inderdaad het geval'.