
Mysterie opgelost: dit was de verrassing tijdens de jubileumweek van Het Molenveld!

Een jubileum van 50 jaar vier je natuurlijk niet zomaar! Basisschool Het Molenveld bestaat dit jaar 50 jaar en dat werd van maandag 12 tot en met vrijdag 16 oktober gevierd met een feestelijke jubileumweek. De feestcommissie had daarbij een bijzondere verrassing bedacht, maar die bleef nog even geheim! Maandagochtend verzamelden de leerlingen en leerkrachten zich op het sportveld. Overal stonden pionnen klaar, maar wat was precies de bedoeling? Dat bleef nog even een raadsel.
Waarom werd deze activiteit georganiseerd? Dat werd pas op vrijdag 16 oktober, tijdens de afsluiting van de feestweek, duidelijk. De kinderen kregen op maandag de opdracht om samen de cijfers 50 te vormen. Walter van Ommeren legde dit bijzondere moment met een drone vast vanuit de lucht. Tijdens de afsluiting werd de luchtfoto onthuld en toen was het duidelijk: alle kinderen en leerkrachten hadden samen een grote 50 gevormd!

Wat een schitterend resultaat! De foto vormt een mooie herinnering aan het 50-jarig jubileum van Het Molenveld. Een bijzonder aandenken aan een feestelijke week waar de school met trots op kan terugkijken.





