
Eenden met kuikens aan de wandel: schattig tafereel in Berghem

In de pastorietuin in Berghem verblijven al jarenlang een groep gezellige eenden. Veel Berghemnaren kennen ze wel, omdat ze regelmatig tijdens een wandeling of fietstocht door het parkje te zien zijn. Meestal zijn de eenden rustig aan het eten, liggen ze te luieren, zwemmen ze in de vijver of doen ze een dutje.
Maar soms besluiten ze op pad te gaan. Zo liepen de eenden deze week al vroeg in de ochtend met een grote groep kuikens wel zo'n 20 vanuit de pastorietuin richting de Molenweg. Een aandoenlijk gezicht dat veel voorbijgangers ongetwijfeld met een glimlach heeft bekeken.

Hun wandeling bracht hen zelfs langs Bakkerij Van Mook. Of ze daar ook een stukje brood hebben gekregen, is niet bekend. Na hun uitstapje keerden de eenden weer terug naar het park, waar ze zich weer heerlijk thuis voelden.
Het was in ieder geval een prachtig begin van de dag en een schattig tafereel om te zien.
Bedankt Monique voor de info en foto's!






