
Kom luisteren naar persoonlijke verhalen van Berghemse Nicole van den Akker

Op donderdag 30 april wordt in de Sint Jozefkerk de bijeenkomst ‘Openhartig in de wijk’ georganiseerd. Tijdens deze avond staan persoonlijke verhalen centraal. Ook de Berghemse Nicole van den Akker deelt haar indrukwekkende verhaal. Nicole kreeg zes herseninfarcten en heeft een bewogen leven achter de rug. Haar ervaringen heeft zij vastgelegd in een boek, waarmee ze aandacht vraagt voor Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH) en de vaak onzichtbare restverschijnselen. Inmiddels heeft zij al 75 exemplaren verkocht. Toch rust er nog altijd een taboe op NAH en de gevolgen ervan.

Omdat hersenletsel niet altijd direct zichtbaar is, wordt het vaak niet herkend door de omgeving. Dit maakt het voor mensen met NAH soms lastig om begrip en acceptatie te ervaren. Daarom zet Nicole zich in om dit onderwerp bespreekbaar te maken, door er open, eerlijk en zonder schroom over te vertellen.
De bijeenkomst begint om 19.30 uur, met inloop vanaf 19.00 uur, en vindt plaats aan de Oude Molenstraat 8 in Oss.
Meer info en andere bijeenkomsten: 'Nicole houdt lezingen over haar boek vanuit Ons Welzijn in de wijk op de volgende data'






