• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Lichtshow in De Ploeg mooier dan ooit: “Je móét dit gezien hebben”

De kerst komt eraan en veel mensen hebben hun huizen al sfeervol verlicht. Sommige woningen zijn bescheiden versierd, terwijl andere bewoners alles uit de kast hebben gehaald om hun huis feestelijk te laten stralen. Maar één huis in De Ploeg steekt er met kop en schouders bovenuit! Daar is een schitterende kerst- en nieuwjaarslichtshow te bewonderen, die nóg mooier is dan vorig jaar.

“De vier bogen aan de straatkant zijn aangepast en de ster op de kerstboom is nog groter geworden,” vertelt maker Patrick van Veen. “Daarnaast hangen er nu twee grotere spinners op de muur in plaats van twee sneeuwvlokken, en de shows zijn vernieuwd met andere effecten en nieuwe liedjes,” voegt hij toe.

Patrick van Veen

lichtshowploeg 6

De lampjes veranderen voortdurend van kleur op het ritme van de muziek. Het is werkelijk prachtig om te zien — je móét het eigenlijk zelf beleven. Patrick heeft er enorm veel tijd in gestoken. “In totaal ben ik er zo’n drie maanden mee bezig geweest, en het is eigenlijk nog steeds niet helemaal af. Ik probeer nog een paar extra shows toe te voegen.” Dat kost veel tijd: “Het maken van één show van drie à vier minuten duurt gemiddeld 20 tot 25 uur. Het programmeren neemt veel tijd in beslag, maar bij het opbouwen heeft mijn buurman gelukkig geholpen. Dat scheelt enorm.”

lichtshowploeg 3

Het resultaat mag er zijn. Patrick krijgt veel waardering, want dagelijks komen er veel mensen kijken. Dus mensen: ga vooral eens langs! De show draait iedere dag en is te zien van 18.30 tot 21.00 uur.

Foto's Patrick van Veen