• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Vandalisme in Laanderhof in Berghem; autobanden lek gestoken!

Vandalisme is het moedwillig beschadigen of vernietigen van objecten die iemand anders toebehoren of openbaar bezit zijn. Dat gebeurde in de nacht van zondag 9 op maandag 10 november in de Laanderhof in Berghem. Er zijn twee banden van een auto doelbewust lek gestoken. De bewoners zijn zo geschrokken en zijn meteen in actie gekomen. Ze hebben in de buurt een brief in de brievenbus gegooid om de bewoners te waarschuwen of meer informatie.

Beste buurtbewoners,

In de nacht van zondag 9 op maandag 10 november, rond 00:05 uur, zijn twee banden van mijn auto doelbewust lek gestoken. Ik heb twee personen op camera, maar de beelden zijn helaas nog te onduidelijk om ze goed te herkennen. Daarom ben ik op zoek naar getuigen.

Heeft u in de nacht van zondag op maandag, tussen 23:45 en 00:15 uur, iets verdachts gezien of gehoord? Bijvoorbeeld twee personen die rondliepen, of een verdachte auto in de straat? Of heeft u zelf camerabeelden waarop mogelijk iets te zien is?

Neem dan alstublieft contact met mij op via:
06.52376667

Alvast heel erg bedankt voor uw hulp!

De bewoner en zoontje zijn erg bang. 'Ik hoop dat wanneer we de dader hier mee kunnen confronteren het niet nog een keer gebeurd en wij weer rustig kunnen slapen. Er is aangifte gedaan', vertelt de bewoner. 'Misschien is er iemand die dit leest een gouden tip heeft. Met herkenbare gezichten of herkenbare auto’s van de dader(s)'. De daders zijn te voet richting de auto gelopen. Ze waren met zijn tweeën en vermoedelijk is dat ze rondom de Laanderhof hun auto hebben neergezet. Heeft iemand dat gezien?

Auto met lekke banden

autobandenlekgstoken02