• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Heeft u deze opvallende Mini al gespot?

De Tweede Kamerverkiezing en gemeenteraadsverkiezingen komen er aan. De gemeenteraadsverkiezingen zijn in maart 2026, maar de partijen zijn al druk bezig. Voor de verkiezingen maken de partijen hun plannen bekend in verkiezingsprogramma’s. Politici gaan op pad om met burgers hierover te praten. Tijdens de verkiezingscampagne maken ze reclame voor

hun politieke partij. Ze leggen uit wat de partij wil en hoe ze dat voor elkaar willen krijgen.

Zo ook ‘Dynamisch Democratisch Oss’. Ze zijn 3,5 jaar geleden opgericht en timmeren flink aan de weg. De jonge partij heeft een beleid waar de burger centraal staat.

ddomini 1

Ze zijn momenteel al bezig om gezien te worden. Heeft u deze opvallende Mini al gespot? De mini is gespoten in de kleuren van DDO en stond al bij het Kruidvat en de Jumbo in Berghem. Ook werden er foto's gemaakt bij het kunstwerk en natuurlijk bij het bord 'welkom in Berghem'. Want voor DDO zijn er maar liefst 3 burgerleden uit Berghem. Debbie de Graaff, Jelle de Graaff en Nick Raadgever zijn actief in de gemeenteraad. Ze maken zich sterk voor thema's die in Berghem belangrijk zijn.

‘Dynamisch Democratisch Oss’ is voor burgers, door burgers.

ddomini 2