Team 'Nico en de veteranen' wint traditionele fietstocht CV de Centrumknollen!
Carnavalsvereniging De Centrumknollen sloot 2e Pinksterdag het carnavalsseizoen af met de jaarlijkse en traditionele fietstocht. De organisatie bracht de deelnemers langs de mooiste plekjes van Berghem en omstreken. Onderweg konden de deelnemers een aantal leuke opdrachten uitvoeren, waarmee ze uiteraard kans maakten op de 'Centrumknollen fietstocht wisselbokaal'. De organisatie mag
weer spreken over een zeer geslaagde dag met 93 deelnemers. Aan het einde van de tocht was bij zalencentrum De Merx de gelegenheid voor een drankje, iets te eten en natuurlijk de prijsuitreiking.
De einduitslag was als volgt: op de 3e plaats waren Mado en Astrid geëindigd, op de 2e plek team De fietserkus en op de welverdiende 1e plek team 'Nico en de veteranen'. Proficiat met deze felbegeerde prijs! Daar moest uiteraard nog eventjes op gedronken worden.
Het was al weer de 39e editie. De organisatie kijkt uit naar de 40e editie en hoopt op net zoveel enthousiaste deelnemers!
Foto's organisatie, Stan Manders.
2e prijs: Team De fietserkus
3e prijs: Mado en Astrid
Team B & B viel helaas net niet in de prijzen!