Trainerscarrousel: wie blijven en wie vertrekken bij hun club?
Voetbal 17.564 keer gelezenREGIO | De trainerscarrousel draait volop. Welke trainers verlengen er bij hun club en wie vertrekken? Trainersnieuws ontvangen wij graag per e-mail naar info@kliksport.nl
DERDE DIVISIE:
Blauw Geel’38
2023-2024: Maurice Verbunt
2024-2025: Maurice Verbunt
O.S.S.’20
2023-2024: Stefan Muller
VIERDE DIVISIE:
HVCH
2023-2024: Marc van de Ven
2024-2025: Marc van de Ven
UDI’19/CSU
2023-2024: Niels van Casteren
2024-2025: Niels van Casteren
EERSTE KLASSE:
Volharding
2023-2024: Jan Pruijn
2024-2025: Ruud Jenneskens
RKVV Erp
2023-2024: Theo van Geffen
2024-2025: Johan Vullings
SV TOP
2023-2024: Gerrie Schaap
2024-2025: nnb
TWEEDE KLASSE:
Boekel Sport
2023-2024: Michiel Jans
2024-2025: Michiel Jans
Handel
2023-2024: Sander Janssen
2024-2025: Robin Verheijden
Schijndel/De Wit
2023-2024: Patrick Methorst
2024-2025: nnb
DAW Schaijk
2023-2024: Rob van der Ven
2024-2025: Rob van der Ven
Rhode
2023-2024: Theo van Lieshout
2024-2025: Theo van Lieshout
Avanti’31
2023-2024: Stephan Hesemans
2024-2025: Stephan Hesemans
Berghem Sport
2023-2024: Ton Kosterman en Willem van der Burgt
2024-2025: Ton Kosterman en Willem van der Burgt
Prinses Irene
2023-2024: Joost Janssen (per 8/1 weg)
2024-2025: Jurgen Elbers
Olympia’18
2023-2024: Wil Beijer
2024-2025: Wil Beijer
Eendracht’30
2023-2024: Zoran Borojevic
2024-2025: Zoran Borojevic
Heeswijk
2023-2024: Mark Strik
2024-2025: Mark Strik
SSS’18
2023-2024: Ron Spruit
2024-2025: Ron Spruit
DERDE KLASSE
Excellent
2023-2024: John Janssen
2024-2025: John Janssen
DSV
2023-2024: Thijs Goossens
2024-2025: Thijs Goossens
JVC Cuijk (zaterdag)
2023-2024: Robert Grauwde
2024-2025: Robert Grauwde
EVVC
2023-2024: Ramon van Rixtel
2024-2025: Ramon van Rixtel
Nulandia
2023-2024: Giovanni Henskens
2024-2025: Giovanni Henskens
Margriet
2023-2024: Maarten van Vugt
2024-2025: Maarten van Vugt
Nooit Gedacht
2023-2024: Henry van der Linden
2024-2025: Henry van der Linden
O.S.S.’20 (zaterdag)
2023-2024: Casper van Vught
2024-2025: Casper van Vught
EGS’20
2023-2024: Michel Kuijpers
2024-2025: Michel Kuijpers
RKSV Volkel
2023-2024: Ales Jurcik
2024-2025: Ales Jurcik
Vianen Vooruit
2023-2024: Sjuul van der Heijden
2024-2025: Sjuul van der Heijden
Venhorst
2023-2024: Bas van der Ven
2024-2025: Bas van der Ven
Heijen
2023-2024: Tim Driessen
2024-2025: Tim Driessen
Hapse Boys
2023-2024: Willem Aarts
2024-2025: Willem Aarts
Festilent
2023-2024: Tom Jacobs
2024-2025: Tom van Dalen
Vorstenbossche Boys
2023-2024: Arian Meeuwsen
2024-2025: Arian Meeuwsen
VIERDE KLASSE
SV TOP (zaterdag)
2023-2024: Ron Smits
2024-2025:
Margriet (zaterdag)
2023-2024: Maikel Maas
2024-2025: Maikel Maas
Avesteyn
2023-2024: Lenard Weber
2024-2025: Lenard Weber
FC Uden
2023-2024: Jeroen van Kampen
2024-2025: Jeroen van Kampen
WEC
2023-2024: Henry van Wanrooij
2024-2025: Henry van Wanrooij
FC de Rakt
2023-2024: Eus Marijnissen
2024-2025: René van der Putten
SCMH
2023-2024: Stan Vos
2024-2025: Stan Vos
VOW
2023-2024: Arno Methorst
2024-2025: Arno Methorst
SSA Vesta’19
2023-2024: André Cornelissen
2024-2025: André Cornelissen
FC Schadewijk:
2023-2024: Erik Quekel
2024-2025: Erik Quekel
Herpinia
2023-2024: Hans Lathouwers
2024-2025: Niek Nelissen en Roel van de Boom
Cito
2023-2024: Nick van Hoorn
2024-2025: Nick van Hoorn
Boskant
2023-2024: Peter van der Heijden
2024-2025: Peter van der Heijden
RKSV Boerdonk
2023-2024: Johan Strouken (per 18/12 gestopt)
2024-2025: Ton van Dijk
SV Milsbeek
2023-2024: Halil Toprak
2024-2025: Halil Toprak
SES Langenboom:
2023-2024: Robert van Mierlo
2024-2025: Robert van Mierlo
VIOS’38
2023-2024: Martin Kaus (per 4/1 opgestapt)
2024-2025: Maarten Hendriks
Vitesse’08
2023-2024: Reinold Wiedemeijer
2024-2025: Roel van Wijk
DWSH’18
2023-2024: Koen van Berlicum
2024-2025: Dennis Koenders
HBV Beers
2023-2024: Luciën Roeffen
2024-2025: Koen van Berlicum
Constantia
2023-2024: Osama Arrogi
2024-2025: Osama Arrogi
Achilles Reek
2023-2024: Jordy van Boxtel
2024-2025: Jordy van Boxtel
Achates
2023-2024: Sven Juriëns
2024-2025: Luciën Roeffen
Sambeek
2023-2024: Lars Nabbe
2024-2025: Lars Nabbe
Juliana Mill
2023-2024: Tom van Dalen
2024-2025: Dennis Meier
VIJFDE KLASSE
RKVV Keldonk
2023-2024: Ruud Fleskens
2024-2025: Youssef Laaroussi
NLC’03
2023-2024: Peter van Orsouw
2024-2025: nnb
DESO
2023-2024: Nickie Beekwilde
2024-2025: Jeffry van Oss
Ruwaard
2023-2024: Erik Blaas (interim)
2024-2025: Mario van Berkom
SSA/SJO VITA
2023-2024: Maikel Maas
2024-2025: Maikel Maas
MOSA’14
2023-2024: John Putters
2024-2025: John Putters
Maaskantse Boys
2023-2024: Maarten Hendriks
2024-2025: Bas van Zeelst
Odiliapeel
2023-2024: Fred Donkers
2024-2025: Wesley Vogels
VCO
2023-2024: Mario van Berkom
2024-2025: nnb
OKSV
2023-2024: Freek Toren
2024-2025: Freek Toren
SV Olland
2023-2024: Remco Kivit
2024-2025: Remco Kivit
Sportclub Loosbroek
2023-2024: Mayk van Driel
2024-2025: Mayk van Driel
VV Gassel
2023-2024: Hachemi Chahaibi
2024-2025: Hachemi Chahaibi
Astrantia
2023-2024: Patrick Pothuizen
2024-2025: Patrick Pothuizen
SIOL
2023-2024: Peter ten Haaf
2024-2025: Peter ten Haaf
De Zwaluw
2023-2024: Remco Arts
2024-2025: Remco Arts
Toxandria
2023-2024: Pierre Hermsen
2024-2025: Pierre Hermsen
Holthees-Smakt
2023-2024: Patrick Wijnen
2024-2025: Patrick Wijnen
SVS Stevensbeek
2023-2024: Toon Bongers
2024-2025: Toon Bongers
(Dit overzicht wordt continu geactualiseerd. Trainersnieuws melden? Stuur een e-mail naar info@kliksport.nl)